KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

NIC NENÍ NÁHODA!!

Není náhoda ani to, že jste právě dnes otevřeli tyto stránky.

NIC NENÍ NÁHODA!!Věřte, že nic v životě se neděje jen tak a proto i toto, že čtete tyto slova, není náhoda. Vaše kroky jsou řízeny, a proto věřte, že byly nasměrovány i k nám do naší Věštírny ISIS.

Nebudeme psát to, co čtete všude, že jsme tým zkušených, perfektně proškolených kartářů a věštců. Jsme kartářky a vědmy, které to co děláme, máme v genech a děláme to s láskou, úctou k vesmíru a s velikou pokorou k zákazníkům. Naší prioritou je to, že jak věštění z karet (mariášové, tarotové, andělské), práce s kyvadlem, věštění z křišťálové koule, ale i andělské rituály a čistění čaker, všechny děláme řadu let.

Všechny si velmi dobře uvědomujeme, že pravdivé věštění z karet a výklad snů může lidem pomoci, ale špatný a nepravdivý může člověku i ublížit. Proto jsou v naší věštírně pouze ty, které mají tento dar vrozený a tuto profesi ovládají.

V mé rodině se tento dar dědí z generace na generaci. Kam sahá paměť mé babičky Štefanie, jsem pátá generace, která vykládá karty, pracuje s kyvadlem a věnujeme se všem těmto věcem. Moje babička má například dar, kdy jí naskakují vidiny a umí se napojit na dálku na podvědomí lidí a tudíž jim číst jejich myšlenky.

NIC NENÍ NÁHODA!!Další, myslím velmi důležitá věc je ta, jednak udělat kvalitní podrobný výklad, ale potom umět pomocí karet, či jiných ezoterických pomůcek lidem poradit jak vykročit tím správným směrem a jak vyřešit jejich problémy. Všechny Vám poradíme jak s láskou, zdravím, financemi či jakýmikoliv jinými problémy.

Pokud by zákazník měl zájem, jsme ochotni Vás seznámit s andělskými rituály pomocí svíček jak na lásku, na zdraví, na finance či na jak udělat ochrannou zeď na člověka, který Vám znepříjemňuje život. Kterákoliv kartářka Vám může poradit, jak si sami můžete tento rituál udělat buď sami doma, nebo si domluvíte termín a můžete toto udělat společně po telefonu. Záleží na Vaší volbě.

Všichni máme dva druhy pocitů. Dobré a špatné. Pokud jste při čtení těchto řádků měli alespoň trochu dobrý pocit, tak jsem moc ráda. Pokud se rozhodnete kterékoliv z nás zavolat, přeji Vám, ať máte ten nejlepší pocit z výkladu a věštění.

S láskou a pokorou náš tým kartářek