KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Kartářka Jana

Kartářka Jana

906 50 01 01

Linka č. 02

Cena hovoru je 50 Kč/min. vč. DPH, max. délka hovoru 24 minut

Zdravím a přejí nádherný den.

Každý den nás potkává spousta věcí, některé nádherné a šťastné, některé špatné a trnité. Člověk je už od pradávna hnán touhou nahlédnout do budoucnosti, třeba aby jen věděl, co ho čeká příjemného a jak se vyvarovat tomu špatnému.

Karty vykládám již několik let a k této činnosti mě dovedlo setkání s kartářkou, u které mě tato činnost oslovila a já se jí začala naplno věnovat. Čtu z karet kanastových, mariášových, tarotových, cikánských a magických. Věnuji se i výkladům z runových kamenů, které nám tu zanechali jako dědictví dávní druidové. Svoji sílu čerpali z přírody, nejvíce z bylin a znalostí zákonů přírody, proto i já využívám jejich učení pro pomoc lidem.

Zabývám se rituály, jak očistnými, tak i těmi, co nás zbavují obtíží, rituály, co k nám přilákají lásku, rituály na zlepšení finanční situace, rituály, aby zdraví bylo co nejlepší a rituály, co v nás rozproudí harmonii i klid.

Výklad z karet, ale i z run dokáže upozornit na úskalí života nebo zdravotní stav. Poradí s řešením problému ať pracovního zaměření, financí nebo osobního, například ve vztazích, ale dokážou i člověka povzbudit v jeho úsilí.

Mám radost z každé zprávy, ve které se dovídám, že jsem pomohla, a osud všech, kteří moji schopnost využili, se změnil k lepšímu.

Přeji hodně krásných dní. Jsem tu pro Vás.

Jana Magika