KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Výklad karet od našich kartářek


{výklad karet}

Výklad karet

Výklad karet nebo kartomantie je druh věštění budoucnosti, které má mnoha set letou tradici. Lidská touha po odhalení budoucnosti a znalosti vlastního osudu provází člověka od pradávna

Podle legendy umění věštění karet vzniklo v Číně. Jiné legendy přisuzují vznik věštění pomocí výkladu karet starověkému Egyptu, kde se věštilo pomocí obrázků jednotlivých symbolů, které se později začaly malovat na karty a tak byl položen základ Tarotu.

Výklad karet vás upozorní na to, kam směřujete svým chováním a myšlením. Nahlédnou s vámi do budoucnosti a poradí vám v otázkách rozhodování se, jakýchkoliv změn, zlepšení, pokračování v úsilí a jeho směřování, vybírání alternativních řešení a vy tak můžete zvolit pro vás tu nejlepší cestu. Výklad karet vám poradí nebo vás může upozornit. Mějte ale na paměti, že nic nepřijde samo, výklad karet pouze ukáže vaše možnosti, avšak cesta k nim je zcela na vás.

 

Věštecké karty

Existuje spousta druhů věšteckých karet a stejně tak spousta výkladů karet daného typu. Většinou se karty zaměřují na zodpovězení otázky, kterou si posuzovaný přeje znát. Ale stejně tak mohou i nastínit vývoj v budoucnosti daného člověka.

Každá kartářka, má vlastní způsob, styl a systém pro výklad karet. Každá pracuje s druhem karet, který jí vyhovuje – tarotové karty, žolíkové, či mariášové atd. Některé požívají klasický výklad, který jim naznačí celkový směr budoucnosti a jaká bude klientova cesta, jiné věštkyně se pro změnu zaměřují na různá témata a případný směr jakým se budou vyvíjet, atp.

Když se při věštění z karet na cokoliv a jednoznačně zeptáte, karty vám odpoví. Mezi nejpoužívanější karty, které mají kartářky k dispozici, patří:

 

Výklad karet od našich kartářek

Snad každý z nás nejednou zatouží znát svoji budoucnost. Někteří tak uvažujeme pouze v myšlenkách, nebo probíráme se známými, další se zase vydáme hledat věštecké služby formou výkladu karet.

Pokud máte pocit, že potřebujete radu či správný směr, pomůžeme rádi, seriózně a tak nejlépe, jak jen umíme.