KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Věštění z karet od našich zkušených kartářek

Věštění z karet{věštění z karet}


Když se při věštění z karet na cokoliv a jednoznačně zeptáte, karty vám odpoví.
Odpovědi jsou uloženy v našem podvědomí a karty jsou jeho řeč, která nám v symbolech odkryje naši minulost, přítomnost, budoucnost, osud, tužby, trápení a cíle na které se máme zaměřit.

 

Prostřednictvím karet je možné odhalit jen to, co je ve vašem podvědomí, co sami cítíte kladně nebo naopak, co vás varuje před nějakým problémem. Věštění z karet vám vše vyjeví na povrch, tím si uvědomíte mnohé souvislosti a můžete je tak lépe řešit. Způsob a výběr řešení vám nikdo nemůže přikázat, vše závisí na vaší svobodné vůli.

 

Druhy věšteckých karet

Existuje spousta druhů věšteckých karet a stejně tak spousta výkladů věštění z karet daného typu. Většinou se karty zaměřují na zodpovězení otázky, kterou si posuzovaný přeje znát. Ale stejně tak mohou i nastínit vývoj v budoucnosti daného člověka.

Každá kartářka má svůj vlastní systém věštění z karet, karty jsou pro ni jako knihy, ze kterých čte a nechá se jimi vést. Každá kartářka pracuje obvykle s jinými kartami. Některá pracuje s tarotovými kartami, jiná s andělskými, či s cikánskými atd.

Mezi nejpoužívanější karty, které mají nejblíže k běžné pozemské realitě všedních dní a starostí patří:

 

Jak dlouho je věštba z karet platná?

Karty neumí předpovídat dlouhodobou budoucnost,  proto je využíváme pouze na krátkodobé předpovědi s platností do jednoho roku. Někteří věštci uvádějí, že věštba z karet je platná až na 10 let. Praxe a reference klientů však potvrzují, že tomu tak není. Ať jde o jakýkoliv dotaz ke kartám, počítají naše seriózní kartářky vždy s časovým úsekem jednoho roku.

 

Neváhejte a nahlédněte do Vaší blízké budoucnosti s našimi kartářkami

Věštění karet po telefonu u našich kartářek funguje tak, že se energeticky napojí na klienta a tak se mohu ptát za něj. Energie jsou všude kolem nás a napojení na ně funguje odkudkoliv.