KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Věštění - divinace

Věštění je magický proces, který využívá různých nástrojů k tomu, aby nám umožnily nahlédnout do budoucnosti. Slovo „divinace“ pochází z latiny a znamená „osvícený, prorocký“. Původně náboženský úkon, který měl zjistit (předpovědět) budoucnost, respektive výsledek podnikané činnosti.

Divinace se zakládá na víře v možnost získat tuto informaci od božstva, které je znalé budoucnosti, ať již dotazem vzneseným věštcem, mágem, jasnovidcem, šamanem nebo zkoumáním přírodních jevů.

Existuje tisíce způsobů věštění: od tarotových a vykládacích karet, I-ťingu, run, magických misek a zrcadel, pozorování kávové sedliny či čajových lístků, kyvadel, přes věštění z krystalů a magických koulí až po astrologii a numerologii.

Když provádíme věšteckou magii, zaměřujeme svou vědomou mysl na nám známé symboly a umožňujeme jim kontaktovat naši psychickou mysl. Symboly – mince, karty, runy, kameny – jsou jednoduché klíče, umožňující nám odemknout naše duševní vědomí.

Věštění je nástrojem, po kterém saháme a používáme, jen když je třeba, pak jej odkládáme. Věštění nám může pomoci v rozhodování, vyvarovat se možných nebezpečí nebo nemocí a poskytuje nám další perspektivy na určitý problém. Věštění by nikdy nemělo být prováděno z nudy nebo jen tak. Věštění se, tak jako magie, používá, jen když je to nutné.

Budoucnost není předurčená. Uvidíte-li něco, co vás trápí, změňte to pomocí magie!