KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Věštba a různé formy jejího výkladu


{vestba a jeji formy}Věštba

Věštba je jen malým zrnkem z celku zvaného ,,magie". Z všeobecného pohledu jsou různé techniky věštby symboly konkrétních sil, které působí na naše životy. Při věštbě můžeme vyčíst, které z těchto sil uplatňují svůj vliv v různých situacích a jak se na základě těchto situací bude utvářet naše budoucnost. Tyto symboly je možno použít i opačným způsobem tak, abychom budoucnost cíleně ovlivnili. Věštbu můžeme použít tak, abychom si zdostupnili životní cíle, vztahy a další oblasti, abychom předešli špatným rozhodnutím nebo cestám.

 

Co nám věštba nabízí

Věštbou zjistíme, na co si máme raději dávat pozor a co případně zlepšit, nebo napravit aby se situace změnila k lepšímu, případně zvolit lepší cestu k dosažení cílů. Lidské bytí má dva pevné body, se kterými člověk nemůže nic udělat – jsou to narození a smrt. Cesta, kterou každý z nás mezi těmito dvěma úseky bude procházet, může být jak přímá, tak plná křižovatek a slepých uliček. Je jen na naší vůli, jaký způsob cesty si vybereme a kudy a kam se v jisté chvíli vydáme.

 

Některé věštby jsou krátkodobé, například denní či týdenní horoskopy. Některé nám ale přináší dokonalý přehled událostí v našem životě (Nicméně například otázka dne našeho skonu je pro mnohé z nás nepřijatelné tabu. Pokud si někdo nechá předpovědět svůj osud, nechce raději znát věk, kterého se dožije).

 

Věštba a její druhy

Existuje mnoho druhů věštby, zde si popíšeme alespoň část z nich…

 

Astrologie, věda zabývající se výkladem budoucnosti z hvězd. Je nejčastějším způsobem věštby je předpověď podle hvězd.

Chiromancie, tento termín označuje formu věštby z ruky.

Drahé kameny jsou schopny vyvolat věštecké sny, jiné zase slouží jako ochrana proti zlým silám a negativním energiím.

I Ťing je stará čínská metoda předpovídání budoucnosti, která se zakládá na protikladu - jin a jang. Číňané pevně věří, že ten, kdo pochopí tuto metodu věštby dokáže najít odpověď na všechny vyřčené otázky a pochopit tajemství vesmíru.

Křišťálová koule je velmi zvláštní a svým způsobem netypický druh věštby. Nejdříve vždy musí věštec vyvolat obrazy v křišťálové kouli a na základě jejich zjevení interpretuje budoucnost.

Kyvadlo se dnes těší velké oblibě, mnoho lidí využívá kyvadlo na stanovení diagnózy při nemoci. Stejně tak se kyvadlo využívá při navazování komunikace se světem mrtvých.

Numerologie, jejím základem je význam čísel. Numerologem přiřazená osobní číslice (podle data narození) o nás vypovídá jací jsme. Pro věštění budoucnosti existuje v numerologii více metod.

Snář. Po věštbě z karet je výklad snů nejužívanějším typem věštecké magie. Na základě toho, co se nám v noci zdálo, si vyhledáme ve snáři daný jev a ten už nám prozradí poselství našeho snu.

Veštecké karty, kterých existuje mnoho druhů a stejně tak spousta výkladů věštění z karet daného typu. Většinou se karty zaměřují na zodpovězení otázky, kterou si posuzovaný přeje znát. Ale stejně tak mohou i nastínit vývoj v budoucnosti daného člověka.

 

Využijte výhod telefonické věštby našich kartářek

Naše kartářky jsou připraveny Vám pomoci s odhalením Vaší budoucnosti. Věštby se nemusíte obávat, je zcela anonymní.