KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Příběhy věštění kartářky Ivy

Moji milí, chci se podělit s Vámi o mé zážitky spojené s věštěním a energiemi.

Před 20 lety mi onemocněl můj známý onkologicky - nález v lymfatických uzlinách. Byl na tom opravdu špatně a to i po psychické stránce, bylo mu 29 let. Jelikož jsem zdravotní sestra, věděla jsem, že prognóza není a hlavně v té době dobrá, ale říci jsem mu to nemohla. Poprosil mě o výklad karet a tam mi vyšlo, že vše jako zázrakem dopadne dobře, samozřejmě, že jsem mu to s radostí sdělila a karty jsem vykládala na tuto záležitost opakovaně a stále to vycházelo stejně. Měla jsem radost, ale z profesního hlediska jsem to viděla černě, protože jsem moc dobře věděla, o co jde a karty stále ukazovaly to svoje. Naši lékaři již byli ve spojení s německými odborníky a můj známý byl jeden z prvních, který absolvoval transplantaci kmenových buněk a po následné chemoterapii žije úplně normální život, dnes mu je 48 let a stále se scházíme a on se úplně jinak dívá na svět a věci kolem nás. Tím jsem chtěla ukázat ten rozpor mysli a karet a to, že karty si správně stály za svým tvrzením a já jsem v tomto případě o nich pochybovala - neprávem.

Před 15 lety mi umřel otec a já si přinesla domů urnu, kterou jsem položila na parapet, podotýkám, všechna okna byla zavřená, nikde žádný vánek, u okna byla kytka papyrus a seskupení lístků se na všech stonkách začaly chvět. V ten moment jsem ani nedýchala a pak jsem to pochopila jako rozloučení a zároveň výzvu pro mě. Ne všichni jsme schopni zaznamenat a vnímat tyto události.

Kdysi jsem zpracovávala osobní horoskop dcery 15 let. Rodinu jsem nikdy neviděla, dcera začala být problémová a rodiče si s ní nevěděli rady. Já, když jsem zpracovávala horoskop, říkala jsem si, to vypadá, jako by to děvče snad ani nebylo jejich. Po předání jsem to sdělila matce - to dítě je snad, jako by nebylo vaše a ona mi řekla, že dcera je adoptovaná a začaly se až nyní objevovat problémy. V horoskopu se dá také mnohé vyčíst, sama mám nejlepší zkušenosti právě u dětí, které jsem si tímto způsobem hned po narození přečetla a podle toho s nimi pracuji a jsem vždy o krok vpřed. Ještě než jsem dokončila svůj tříletý kurz astrologie, navštívila jsem u nás velice uznávaného astrologa ohledně dcery, byly jí 4 měsíce - vše mi namluvil na kazetu. Po 10 letech při úklidu jsem tuto kazetu našla a pustila - šok - vše po těch 10 letech tam bylo a hlavně vzdělání, takové, kterým se již nyní má dcera ubírá, sama dcera tomu ani nemohla věřit. Tím chci říci, že rodiče tomu nedávají velký význam, ale bohužel to opravdu má a doporučovala bych to každé rodině, kde se narodí miminko, tak ihned nechat zpracovat - můžete tím předejít i vzájemným neshodám a hádkám. I s tím Vám pomohu a podrobně telefonicky rozeberu.

Vaše Iva