KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Nebojte se čarování

Čarodějka na koštětiVětšina lidí si ženu - čarodějku představují jakou stařenu s bradavicí na nose, kočkou, popř. netopýrem na rameni. Bojí se, že je spolčena s ďáblem a jdou jí z cesty, aby je neuhranula. Ale pravda je někde úplně jinde…

V každé lidské bytosti je totiž kousek čarodějky a každý z nás se jí může stát. Je pravdou, že ženy čarodějky mají silněji vyvinutou intuici, ale i toto může být jen otázkou cviku a napojení na vesmír se všemi jeho přírodními zákony. Čarodějky znají základy astrologie, numerologie, znají přírodní živly a to, jak s nimi spolupracovat. Umí nahlížet do budoucnosti pomocí věštění z karet, run, věštecké koule, čajových lístků… Ví, jak do našich životů přitáhnout lásku, peníze, štěstí a zdraví, promlouvají s anděly i mrtvými dušemi. A co je důležité - umí nás to naučit.

Hodně lidí je má spojené se slovy okultismus, satan, podsvětí… - ale tady pravda není. Ano, čarodějky se zabývají magií, ale to je magie života, našeho podvědomí a zákona přitažlivosti. Stačí k tomu pár svíček, kamínky, voda, sůl, popř. další materiály, které najdeme v přírodě. Každá dobrá kartářka je vlastně čarodějka. Nahlédne do Vašeho osudu, ale ví, že ten není pevně daný. To co se vám děje v životě záleží jen na Vás. Vy si vytváříte svou budoucnost, a pokud se vám nedaří, děláte něco špatně. V kartách vždy rozpoznáte, kde jste sešli z cesty a co musíte udělat pro to, aby se vám dařilo lépe.

Ano, většinou je k tomu potřeba čarování, ale čarování očisty Vaší, nebo Vašich blízkých. Čarodějky nikdy nezasahují „přes osud“, tedy pokud něco opravdu nejde, je lepší nechat to být a najít si jinou úspěšnou cestičku. Pokud jste nemocní, i to se vám děje z nějakého důvodu, které dobrá čarodějka odhalí. Pokud odstraníte tuto příčinu, jste schopni se uzdravit a to z jakékoliv nemoci. Někdy je hlavní příčinou vašeho neúspěchu jen strach, ať už je z čehokoliv. Třeba zrovna strach zavolat někomu o pomoc a nechat si poradit.

Pokud čtete tento článek, má to svůj důvod - to vaše podvědomí vás zavedlo na tyto stránky, možná zrovna proto, aby váš strach odstranilo.

Nebojte se zavolat kterékoliv z nás.

Ano, jsme kartářky a v každé z nás je i čarodějka.

Ale my Vás můžeme nasměrovat na cestu života, kde je láska, zdraví, štěstí a bohatství…

Vaše kartářky Isis