KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Andělské karty

Andělské karty umožňují člověku přijímat od andělů osobní vedení. Je na nás, abychom se jejich poselstvím řídili a pozvali je s dobrými úmysly do svého života. Jestliže otevřete svůj život andělům, kteří vás mohou vést prostřednictvím předpovědí, zahájíte vlastní přeměnu a do vašeho života vstoupí potřebná harmonie. Andělé jsou bytosti lásky a světla. Neodsuzují a vidí v nás tlukoucí srdce a nekonečné Božství.

Vězte, že ať jste udělali nesčetné množství chyb, andělé vás nikdy neopustí, neboť milují bezpodmínečně. Pomáhají nám v každodenních záležitostech, je však nutné je o pomoc poprosit. Respektují totiž naši svobodnou vůli a neudělají nic, co sami nechceme a o co nepožádáme. Nemyslete si, že anděly obtěžujete, protože to není pravda. Andělé pomohou s láskou a rádi. Nemusíte prosit nahlas, stačí je jen v duchu oslovit a říct, co vás trápí nebo co byste si přáli.

I když se to třeba zpočátku nezdá, všechny prosby jsou vždy vyslyšeny. Udělají ale pro vás to, co je pro vás v danou chvíli nejlepší v souladu s vaší duší. Takže splnění prosby nemusí nutně znamenat přesně to, o co jste je žádali, pokud si to vaše duše přeje „trochu jinak“.

Slovo anděl je odvozeno z řeckého „angelos“ a to je „posel“ nebo „vyslanec“. Anděly můžete zavolat kdykoli, kdekoli a kvůli čemukoli. Pomohou vždy. Hledáte-li např. ideální práci, která vás bude naplňovat a i finanční ohodnocení stojí za to, rádi vás k ní zavedou, pokud nastal správný čas. Vnuknou vám myšlenku jít např. na určitou stránku na internetu, jít jinou cestou než obvykle, kde narazíte na plakát s možností zajímavé práce apod.

Možností je mnoho, neříkejte ale andělům, jak co mají udělat. Jsou velmi inteligentní bytosti, mají schopnosti a možnosti, jaké si lidé ani nedokáží přestavit. Naše pozemské myšlení je velmi omezené, proto vás často jejich nápady a řešení mohou docela překvapit. Naprosto jim vše odevzdejte a zachovejte víru. Pak jde vše nečekaně rychle a hladce.

Andělé spolupracují s archanděly. Nám stojí blíž andělé, kteří mají rozličné úlohy: andělé hojnosti, andělé moudrosti, andělé lásky a mnoho dalších. Přesto můžeme vnímat i archanděly, pomáhající nám pochopit Boha a navracející nás zpět k jednotě. Každý archanděl pomáhá v jiné oblasti.

 

Výklad Andělských karet

Andělské karty vám dávají možnost spojit moderní věštění z karet s tajemnými poselstvími, které nám zprostředkují nadpozemští Andělé. U andělských karet se obvykle táhne jen jediná karta namísto vykládacího systému s více kartami.

Andělé jsou našimi prostředníky mezi nadpřirozenem a skutečností. Andělé vědí o našich životních úkolech a ví, jak nám předat pro nás tak důležité informace, jasnou a citlivou cestou. V protikladu k tradičnímu Tarotu, vám může expert, který se výkladem Andělských karet zabývá, zprostředkovat kontakt se spirituálními mocnostmi, které vás ohromí.

Potřebujete radu v oblasti peněz, lásky a zdraví? Nejnovější andělské vykládací karty vám prostřednictvím svých sdělení každý den připomenou, že vaši andělé strážní neustále stojí láskyplně po vašem boku. Odpoví vám na otázky, pozitivně vás naladí, pomohou vám v uskutečňování vašich snů.

Každou kartu, kterou si vytáhnete, si ponechte celý den nablízku, aby vám připomínala přítomnost některého z vašich Andělů a jeho poselství pro daný den. Andělé strážní pro vás mají poselství, která vám mohou pomoci uzdravit každou oblast vašeho života!

Sada 44 andělských vykládacích karet vám umožní komunikovat s vašimi anděly a získávat od nich rady a odpovědi na otázky týkající se vašeho milostného života, zaměstnání, zdraví a rodiny, ale i osobního a duchovního růstu. Na každé kartě najdete krásný obraz anděla a jeho sdělení. V této sadě nejsou žádné negativní karty, protože andělé nám vždy radí z pozice lásky.