Kartářka Lejla

Kartářka Lejla
906 50 01 01
jen 50 Kč/min.
Linka č. 22

Kartářka Lejla

Výklady karet, práce s kyvadlem, diagnostika zdraví jsou jen části spojené s ezoterikou. Ráda využívám různých druhů karet, ale nejoblíbenější jsou Cikánské karty, Tarot, Orákulum grálů, Canastové karty, Lenormand karty, Magické obrázky, Kouzelné mapy… S kyvadlem provádím očistné rituály a diagnostiku zdraví, kterou následně potvrzují i karty k tomu určené.

V oblasti zdraví a pomoci lidem se pohybuji spoustu let jako masérka. Je to práce náročná, ale krásná. A věřte, že každá bolest souvisí se starostmi, depresí a pošramocenou psychikou.

Kartami a výkladem pomáhám najít ten správný směr a cestu. Poradím ráda i Vám na co se připravit, na co se těšit, na koho si dát pozor, a to nejen v osobním životě, ale i v oblasti práce, zdraví a přátel kolem Vás.

Mimo jiné se zabývám BÍLOU magií. Pomocí zaklínadel, kouzel a rituálů, konkrétním osobám s konkrétním problémem. Například problémy týkající se rozvodů, strachu, stresu, šikany. Problémů ve škole, s financemi i zaměstnáním, rozchodů, pracovních schůzek, přátel i nepřátel, problémů týkajících se vězení, nespravedlnosti, právních záležitostí, lásky i krásy. Provádím rituály na ochranu osob i majetku, získání dobré práce a financí. V případě zájmu si dobře promyslete své přání a zavolejte.

Ráda pomohu.

Vaše Lejla.